Voorgaande Commissies Nationaal Appèlconcours

 

 

 

 

 

 

 

 

 

v.l.n.r.: Marit van der Schoot, Sabine van de Meent, Yegor Ridley en Nina Verhage.

Nationaal Appèlconcourscommissie 2018/2019

Voorzitter| Sabine van de Meent

Secretaris | Marit van der Schoot

Commissaris Organisatorisch Nina Verhage

Commissaris Vormgeving | Yegor Ridley



v.l.n.r.: Floris Kralt, Javid Ebrahimi, Paul Breithaupt en Froukje Folkeringa.

Nationaal Appèlconcourscommissie 2017/2018

Voorzitter | Paul Breithaupt

Secretaris| Froukje Folkeringa

Commissaris Organisatorisch | Floris Kralt 

Commissaris Vormgeving | Javid Ebrahimi




v.l.n.r. en v.b.n.b.: Linda Walschot, Tess Lont, Brian van Loozenoord en Reza Zeldenrust.

Nationaal Appèlconcourscommissie 2016/2017

Secretaris | Tess Lont

Commissaris Intern| Reza Zeldenrust

Commissaris Organisatorisch Linda Walschot

Commissaris Vormgeving | Brian van Loozenoord

 

 

 

 

 



v.l.n.r. en v.b.n.b.: Carina de Roos, Xandra van Heesch,

Robin Traas en Stéphanie van Berckel

Nationaal Appèlconcourscommissie 2015/2016

Voorzitter| Stéphanie van Berckel

Secretaris | Robin Traas

Commissaris Faciliteiten | Carina de Roos

Commissaris Vormgeving | Xandra van Heesch

 

 



v.l.n.r.: Iza Ham, Saskia Bergmans, Hadis Abdolbaghai,

Berdien van der Donk en Dylan McLean

Nationaal Appèlconcourscommissie 2014/2015

Voorzitter | Saskia Bergmans

Secretaris | Iza Ham

Penningmeester | Dylan McLean

Commissaris Extern | Berdien van der Donk

Commissaris Sociaal | Hadis Abdolbaghai



v.l.n.r.: Silvie van Ravels, Michelle Gezang, Sari van Grondelle,

Laura Swinkels, Dennis Westerink en Liesbeth Woolschot

Nationaal Appèlconcourscommissie 2013/2014

Voorzitter | Silvie van Ravels

Secretaris | Sari van Grondelle

Penningmeester | Dennis Westerink

Commissaris Jury & Begeleiding| Laura Swinkels

Commissaris Vormgeving|Liesbeth Woolschot

Commissaris Faciliteiten | Michelle Gezang



v.l.n.r.: Rutger Fransen (begeleiding), Renzo Bloemink , Arne Mombers, Daniëlle van Noort, Tom Booms, Fenna Douwenga, Tim van Leeuwen (begeleiding), Isabel Verkes (begeleiding), Margriet van Asselt (begeleiding), Anne Savelkoul (begeleiding), Tanaz Sahabi (begeleiding), Annelore Leegerstee (begeleiding), Manon Julicher (begeleiding)

Nationaal Appèlconcourscommissie 2012/2013

Voorzitter | Fenna Douwenga

Vice-voorzitter | Daniëlle van Noort

Commissaris | Tom Booms

Commissaris | Arne Mombers

Commissaris | Renzo Bloemink